Bmw

Home / Bmw

Uygun fiyatlı ve profesyonel
Bmw servis ve bakım hizmeti

MARKALAR

• Audi     Volkswagen      Mercedes Benz      Bmw      Opel      Ford      Volvo  Skoda      Seat     • Nissan     • Peugeot     • Citroen     • Toyota    

Hyundai     • Renault     • Fiat     • Chevrolet      Mazda 

Bmw Servis ve Bakım

Yüksek Performanslı Motor

Bir BMW kullanıyorsanız; yollardaki en iyi, en sofistike araçlardan birinin direksiyonunun arkasındasınız demektir. Dünyanın en iyi araçlarından birini kullanmak demek, en iyi bakımı hak eden araç demektir.

BMW için yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri, AutoTeam BMW Özel Servisince önerilen bakım periyodunda güncel kalmaktır, çünkü bunu yapmak aracınızın ömrünü ve değerini uzatacaktır. Ayrıca, bakım her zaman arıza tamirden daha ucuzdur.

AutoTeam BMW servisi olarak misyonumuz sizin konforunuz sağlamaktır. BMW’niz ile yola çıktığınızda her zaman sol şeritte kalabilmek, sağlam bir bakım ve onarımla gerçekleşir. Siz keyifli sürüş deneyimlerinin tadını çıkartırken aklınız motorda kalmasın.

AutoTeam BMW servis hizmetinden sonra yola çıktığınızda fark edeceğiniz ilk şey daha konforlu ve daha güvenli yolculuktur.

Doğru Bakım BMW’nizi Sol Şeritte Tutar

BMW araçları uzun ömürlülüğü ile bilinir, ancak en iyi araçların bile ara sıra onarıma ihtiyacı vardır. BMW’nizin bakım zamanı geldiğinde, AutoTeam BMW servisi en son test cihazlarını kullanarak, sertifikalı teknisyenler tarafından gerçekleştirilen uzman BMW onarımını sunar.

Ayrıca ücretsiz Vale Hizmeti ile aracınızı eviniz ve ofisinizden alıyor, servis hizmeti sonrasında aynı yerde teslim ediyoruz.

BMW sahiplerinin onarım ve bakım hizmetlerini en hızlı şekilde alabilmeleri için aylık ve yıllık periyodları kaçırmamalarını öneririz. Bunun için AutoTeam BMW Özel Servisini gönül rahatlığı ile arayabilir önceden randevu alarak ücretsiz vale imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Yüzlerce müşterimiz gibi siz de AutoTeam Oto Bakım ve Onarım Servisine gelirseniz, en doğru analiz sonuçlarına , sahip olabilirsiniz.

Doğru teşhis ise BMW’nizin sürekli sol şeritte hızla ilerlemesini sağlar.

BMW Özel Servis

Ataşehir, Ümraniye, Çekmeköy, Dudullu, Sancaktepe, Samandıra bölgelerinde BMW Özel Servisi olarak hizmet sunan AutoTeam Bosch Car Servisimizden aracınıza randevu almak için bugün bizimle iletişime geçin.

BMW Onarımları

Motor Bakım ve Onarımı
Dizel Motor Bakım ve Onarımı
Hibrit Onarım
Soğutma Sistemi Bakımı
Radyatör Bakımı ve Onarımı
Elektrikli Sistemler Tamiri
Far Kontrol
Tekerlek tamiri
Klima Servisi
Süspansiyon ve Direksiyon Bakım ve Onarımı

Üretici Garantisi Bozulmadan BMW Servis Hizmetleri

Periyodik Bakım Hizmetleri
Yağ Değişimleri (motor yağı, şanzıman, soğutucu, fren ve daha fazlası.)
Hasas Ayarlamalar
Akü Servisleri
Tekerlek Kontrolleri
Lastik Servisleri