Dizel Servisi

Home / Dizel Servisi

DİZEL MOTORLU ARAÇLARDA YÜKSEK PERFORMANS VE UZUN ÖMÜR..

HİZMETLER

Dizel Servisi     Elektrikli ve Hybrid Araçlar     Motor Arıza Teşhisi      Yağ Değişimi ve Filtre Değişimi 

Dizel Servisi

Dizel Motorlu araçlarında servis ve bakımları, benzinli araçlara göre çok daha deneyim gerektirmektedir. Bosch Test Cihazları yapılan doğru teşhis, uzman personeller ile motor aksamlarında yapılacak olan doğru onarımlar, orjinal veya Bosch parçalarla yenilemeler sonrasında aracınızda maksimum performans, az yakıt tüketimi sağlayabilirsiniz.

Dizel Araçlara Profesyonel Hizmet
Dizel araç motorlarının kusursuz çalıştığından emin olmak için Autoteam Bosch Car Servis profesyonel uzmanlığına danışabilir üst düzey eğitimli teknisyenlerin tavsiyeleri ile yolculuklarınızı sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Dizel Uzmanlarından Profesyonel Test Ekipmanları
Daha az duman ve düşük yakıt tüketimi için; üreticilerin de tavsiye ettiği Bosch ürünlerini kusursuz bir şekilde aracınıza uygulayacak olan AutoTeam Bosch Car Servis teknisyenleri her yeni gelişmeyi takip ederek, üst düzey eğitimleri ile bilgilerini sürekli taze tutarlar.

Dizel Araçlarda Motor Bakımı ve Parçaları
Bosch oto yedek parça ürünleri; Otomobil üreticileri ve geliştiricilerinin benzinli sistemlerde olduğu gibi dizel sistemlerde de dünyada 1 numaralı tercihi haline gelmiştir.

Sabit basınçlı püskürtme sistemlerinden, yüksek basınçlı yakıt enjeksiyonlarına varana kadar aracınızın performansını yükseltebilecek her ürünü AutoTeam Bosch Car Servisi’nde bulabilir, arıza durumunda arzu ederseniz orijinal parçalar ile değiştirilebilir.

Dizel onarımları benzinli sistemlere göre çok daha deneyim gerektirmektedir. Yapılacak olan testlerin doğru sonuç vermesi ve doğru onarımların yapılması için gereken koşullar ; profesyonel test cihazları ve uzman servis personeleridir.

AutoTeam Bosch Car Servis Personelleri dizel aracınızı oto servisimize getirdiğiniz sizlere sunabileceği bazı hizmetler
– Dizel Motor Onarımı
– Dizel Turbo Şarjı Onarımı
– Dizel Egzoz Onarımı
– Dizel Şanzıman Onarımı
– Diğer Dizel Mekanik ve Elektrik Onarım

Yapılan test sonuçları dürüst ve şeffaf bir şekilde müşterilerimize sunuyoruz. Değişimi ve onarımı elzem hale gelen sistemlerin bilgisi, ilerleuemd dönemlerde karşımıza çıkabilmesi muhtemelen olan sorunlar müşterilerimiz ile birlikte ele alınır.