Elektrikli ve Hybrid Araçlar

Home / Elektrikli ve Hybrid Araçlar

ELEKTRİKLİ VE HYBRİD ARAÇLARINIZIN BAKIMINI BOSCH CAR SERVİCE’YE EMANET EDİN

HİZMETLER

Dizel Servisi     Elektrikli ve Hybrid Araçlar     Motor Arıza Teşhisi      Yağ Değişimi ve Filtre Değişimi 

Elektrikli ve Hybrid Araçlar


Otomotiv üreticilerinin günden güne artırdığı elektrikli ve hibrid araçların bakım ve onarım deneyim ve yetkinlik gerektirmektedir. Bosch Car Service olarak eğitimleri personellerimiz ile dizel motor bakım ve onarımı konusunda sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız.

Elektrik ve Hibrid Araçlar İçin Uzman Servis
Üretildiği günden bugüne ikiz tahrik sistemli araçların tedarikçisi olan Bosch; üreticilerin Elektrikli ve Hibrid araçlarının gelişimine katkı sağlamaktadır. Bu nedenledir ki AutoTeam Bosch Car Service servis personelleri ikiz tahrikli sistemlerin bakım ve onarımında uzmandırlar.

Hibrid araçların ve elektrik araçların kullanımının günden güne artması nedeni ile sürücüler için araçlarını emanet ettikleri oto servisin uzmanlığı çok daha önemli gelmiştir.

Arıza tespit teknolojisi
Tahrik sistem uzmanlığı
Dayanıklı orijinal parçalar

Hibrid ve Elektrik Araçlar Uzmanlık Gerektirir
Hibrid araçlar; yüksek akım ve gerilimlerle çalışan tahrik sistemleridir. İkiz tahrik sistemlerinin bakım ve onarımı ayrı bir uzmanlık gerektirmektedir. AutoTeam Bosch Car servisinde deneyimli ve üst düzey eğitimli teknisyenler sadece araç Elektrikli ve Hibrid kullanıcılarının güvenliğini değil tüm yolcuların da güvenliği düşünerek bakım ve onarım yapmaktadır.

Hibrid otomobillerin birçok aksamı klasik araçlarla aynı olsa da güç aktarma onarımları tamamen farklıdır. Bazı sistemlerde diğer araçlarda olmayan çok daha hassas ekipmanlar ve parçalar bulunmaktadır.

Garantisi Bosch Kalitesi
AutoTeam Bosch Car Servisinde kullanılan tüm ürünler kalitesi dünyaca bilinen orijinal Bosch ürünleridir. Elektirikli ve Hibrid araçlarının bakım ve onarımları üstün kaliteli ve düşük maliyetle yapılmaktadır.

Daha Temiz Bir Gelecek
Autoteam Bosch Car Servisi; yakıt tasarrufu sunan ve çevresel faktörler ve daha temiz bir gelecek için tercih edilen elektrikli ve hibrid araçlarının tek bir parçasından komple sisteme varana kadar her tahrik sistemin ayrıntılarını bilir.

Çünkü aracınızın yollarda sorunsuz gidebilmesi uzmanlık gerektirmektedir.