Fren Servisi

Home / Fren Servisi

Fren Servisi

HİZMETLER

Fren Sistemleri Bakım ve Onarımı
ABS/ASR, ESP Arıza Teşhisi ve Onarımı

Araçların en önemli güvenlik sistemi olan fren sistemleri, sürücülerin sürekli önem vermesi gereken araç sistemleri arasında en önde gelir.
Sürücüler frenden gelen gıcırtı, kazınma gibi sesleri dinleyerek ya da yetersiz fren mesafeleri sorun olduğunu ve kontrol edilmesini gerektiğini karar verebilir.
Fren diskleri, balataları ve hidroliği gibi periyodik olarak kontrol edilmesi gereken parçaların ve ABS/ASR/ESP gibi güvenlik sistemlerinin kontrolü ve ayarlanması için oto servisimizdeki eğitimli personellerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Fren sistemlerinin temel bileşenleri fren balatası, fren diskleri ve fren hidroliği aralık olarak kontrol ettirmesi sizlerin ve trafikteki diğer sürücülerin güvenliği için çok önemlidir. Kullanıma, ürün kalitesine bağlı olarak ömürleri olan fren sistemleri aksamlarının zamanında değişimi sizi yüksek maliyetli arızalardan ve kazalardan koruyacaktır.

Daha Fazla..


Fren Sistemleri Bakım ve Onarımı


Günümüzün en çok tercih edilen araç güvenlik sistemlerinden olan ABS, ASR ve ESP fren sistemlerinin verimli çalışması için profesyonel oto servislerinde periyodik olarak kontrol edilmesi gerekmektedir. Güvenliğinizi oto servisimizdeki deneyimli servis personellerimize ve teknolojik test cihazlarına emanet..

Daha Fazla..


ABS/ASR, ESP Arıza Teşhisi ve Onarımı