İnceleme ve Bakım

Home / İnceleme ve Bakım

İnceleme ve Bakım

HİZMETLER

10 Noktada Kontrol
Araç Kontrolü
İlkbahar Kontrolü 
Kabul Kontrolü 
Kış Kontrolü 
Tatil Kontrolü 
İnceleme 
Genel Muayene ve Egzoz Emisyon Testi 

Otomobil üreticileri araçların periyodik olarak bakımının yapılmasını,  mevsimsel kontrollerinin yapılması için oto servislere gidilmesini önermektedirler.

Aracının ömrünü doğrudan etkileyecek olan bazı sistemlerin, aksamların ve parçaların aralıklı olarak kontrol edilmesi, değişim zamanı geldiğinde arızaya sebep olmadan değiştirilmesi çok önemlidir.

Kış ayları öncesinde veya tatil öncesinde yaptıracağınız bakımlar ise güvenliğiniz ve sürüş keyfiniz için önerilmektedir.

Otomobil bakımları, arıza sonrasında ortaya çıkan yüksek maliyetlerden her zaman daha ucuz olacaktır.

AutoTeam Bosch Car Servis, aracınızı ve sizi oto servisimize bekliyor…

Oto servisimizdeki 10 noktada kontrol hizmetimiz ile araç emniyetine önem veren sürücülerin araçlarını güvenli ve ideal performansta kullanmalarını sağlıyoruz.


Daha Fazla..


10 Noktada Kontrol

Aracınızın sağlığını korumak için, otomobil üreticileri düzenli aralıklarla araç kontrolü ve bakımı önermektedir. Araç kontrolü ortaya çıkabilecek sorunların erkenden teşhis edilmesi ile yüksek maliyetlerden kurtardığı gibi aracınızın ömrünü de uzatacaktır.


Daha Fazla..


Araç Kontrolü


Kış ayları boyunca hava koşullarının aracınıza verdiği zararların tespiti ve uzun yolculuklarınızda sorun yaşamamanız için İlkbahar Kontrolü’nü öneriyoruz.

Daha Fazla..


İlkbahar kontrolü


Araç muayenesi esnasında sürprizlerle karşılaşmamak için servisimize gelin, aracınızı kontrol edelim, tüm tespitleri birlikte değerlendirelim.

Daha Fazla..


Kabul Kontrolü

Araba kullanırken güvenlik kış mevsimde özellikle önemlidir! Bu nedenle, kış aylarında sorunsuz ve güvenli bir sürüş için sonbaharda kışa, kara, kar fırtınasına, buzlanmaya aracınızı hazırlamanızı öneriyoruz.


Daha Fazla..


Kış Kontrolü


Otomobil üreticileri uzun yolcuklar öncesinde mutlaka servis önermektedir. Siz de tatil öncesinde aracınızın kontrolün yapılması sürüş güvenliği ve sorunsuz yolculuk için aracınızı servisimize getirin.

Daha Fazla..


Tatil Kontrolü


Bosch test cihazları, profesyonel servis ekipmanları ile araç incelemesi yapılması, aracınızda ileride çıkacak arızaların yüksek maliyetinden sizleri koruyacaktır.

Daha Fazla..


İnceleme


Genel Muayene öncesinde aracınızın kontrol edilmesi ve sorun tespitini yapabildiğimiz gibi sadece Egzoz Emisyon Testi yaptırabilir, egzoz emisyon pulunuzu muayene öncesinde hazır edebilirsiniz.

Daha Fazla..


Genel Muayene ve Egzoz Emisyon Testi