Mekanik Sistem Onarımları

Home / Mekanik Sistem Onarımları

Mekanik Sistem Onarımları

HİZMETLER

Otomatik Şanzıman Tamiri
Araç Ön Takım Servisi 
Egzoz Servisi 

Araçların on ve arka takımları, egzoz sistemleri olarak temel alacağımız mekanik sistemlerin onarımı uzmanlık isteyen bir konudur. AutoTeam Bosch Car Servis olarak bize gelen müşterilerimizin arac ömürlerini, motor ömürlerini maksimumda tutmak, araç performansının iyi olmasını sağlamayı amaçlıyoruz. Mekanik sistem onarımları için oto servisimize bekliyoruz.

Anadolu Yakası otomatik vitesli araç sahipleri otomatik şanzıman tamiri, şanzıman yağı değişimi gibi deneyim gerektiren profesyonel şanzıman servisi ihtiyaçlarında AutoTeam Bosch Car Servis deneyimine güveniyorlar.

Daha Fazla..


Otomatik Şanzıman Tamiri


Bozuk yollar ve kötü araç kullanımı nedeni ile hasara uğrayan, ömrü kısalan bazı parçaların ve araç ön takım aksamlarınn aralıklı olarak kontrol edilmesi sürüş güvenliği ve yüksek arıza maliyetlerinden korunmak için çok önemlidir. Oto servisimizde araç ön takımları teknolojik testler ve eğitimli personellerimiz ile kontrol edilmektedir.

Daha Fazla..


Araç Ön Takım Servisi


Egzoz sistemlerinin profesyonel oto servislerinde kontrol edilmesi, hasarların onarım ve doğru ayarlanması aracın performansına katkı vereceği gibi yakıt tasarrufu sağlayacaktır. Genel muayene öncesi egzoz emisyon ölçümü dahil tüm ihtiyaçlarınızda sizinleyiz.

Daha Fazla..


Egzoz Servisi