Mercedes Periyodik BakımMERCEDES PERİYODİK BAKIM

Periyodik Bakım Nedir?

Araçlarda kilometre ve zamana bağlı olarak bazı araç parçalarının kontrol ve değiştirilme işlemine periyodik bakım denir. Mercedes – Benz marka aracınıza, model ve model yılına göre 10.000 – 15.000 km’ de bir kez motor yağ bakımı yani periyodik bakım yaptırmanız gerekmektedir.

Mercedes – Benz marka aracınızın periyodik bakımında motor yağı ve yağ filtresi değişimi yapılır. Hava ve polen filtreleriniz kontrol edilir. Gerek görüldüğü takdirde değiştirilir. Mercedes periyodik bakımı kapsamında aracının aşağıda liste halinde belirtilen noktaları kontrol edilir. Yapılan bu kontrol sonuçları sizlere yazılı ve sözlü olarak bildirilir.

AutoTeam Bosch Car, aracınızın bakım ve onarımında sizden onay almadan işleme başlamaz. Yapılan tüm bakım işlemleri 4077 sayılı tüketici koruma kanunu kapsamında garantili ve yazılıdır. AutoTeam Bosch Car; Mercedes periyodik bakım, marka üreticisinin tavsiye ettiği viskozite değerlerine uygun motor yağı ve OEM kodlu orijinal garantili yedek parça kullanır.

Mercedes – Benz marka aracınızın, periyodik bakım kilometresi dolmasa bile her yıl bir kere motor yağı değiştirmelidir. Bunun nedeni, motor yağının viskozite özelliğinin zaman içerisinde kaybolmasıdır. Böyle bir durumda motor yağınız yüzeye tutunma görevini yerine getiremez. Motor içerisindeki metal sürtünmelerinden dolayı çok ciddi tamir masraflarıyla karşılaşırsınız.

Mercedes’in Periyodik Bakımını Yaptığımız Modeller

Mercedes – Benz markasının 32 çeşit serisi bulunmaktadır. X, Cl, Glb, R, A-class, Amg, B-class, C-class, Citan, Cla, Clc-class, Clk, Cls, E-class, G-class, Gla-class, Glc, Gl-class, Gle, Glk-class, Gls, M-class, S-class, Sl, Slc, Slk, Sls, Sprinter, Vaneo, Viano, Vito, Vito Mixto, model araçlarda orijinal yedek parça ve ekipmanla periyodik bakım işlemleri AutoTeam Bosch Car servislerinde yapılmaktadır.

Mercedes Periyodik Bakım ve Kontrol Noktaları

Motor Yağı ve Filtre DeğişimiYakıt Filtresi KM KontrolDireksiyon ve Aks Körükleri KontrolAydınlatma Sistemi Kontrol
Hava Filtresi KontrolÖn Balata KontrolFren ve Yakıt Hortumları KontrolSilecek Lastik ve Sıvı Kontrol
Polen Filtresi KontrolSüspansiyon KontrolAkü ve Antifriz KontrolLastik Derinlik ve Hava Basıncı Kontrol

AutoTeam Bosch Car

Kapımızdan içeri girdiğiniz andan sonuçlardan memnun ayrılana kadar ekibimiz hem size hem de aracınıza yalnızca en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Sertifikalı teknisyenlerimiz, müşteri hizmetleri beklentilerinizi yerine getirmek için özverili çalışmaktalardır. Periyodik bakım öncesi adresinizden alıyor ve sonrası adresinize teslim vale hizmeti sunacağız. İster rutin bakıma ister önemli hasar onarımına ihtiyacınız olsun, Mercedes teknisyenlerimiz her Mercedes – Benz modelleri için birinci sınıf hizmet sağlayacaktır.

Gelişmiş Servis Ekipmanları

AutoTeam Mercedes periyodik bakım ve onarım servisimizde, ihtiyacınız olan servis ve onarımları almanızı sağlamak için en gelişmiş servis ekipmanlarını kullanıyoruz. Doğru hizmeti verdiğimizden emin olmak için her onarıma doğru bir teşhis testi uygulayarak başlıyoruz. Ayrıca, Mercedes – Benz bayisinde alacağınız aynı profesyonellik ve işçiliği %40 daha düşük bir maliyetle elde edeceksiniz.

Ara Hızlı Randevu Al!

Hızlı randevu alan her müşterimize mekanik oranım, periyodik bakımda, orijinal yedek parçada ve işçilikte %15 indirimi! Hemen randevu alın indirim fırsatını kaçırmayın! Lütfen mercedes periyodik bakım güncel fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

Telefon Numaralarımız

+90 216 420 22 82
+90 545 249 45 95

Dudulu Merkez Şube

Esenşehir Mah. Necip Fazıl Bulvarı No:47/B Ümraniye/İSTANBUL

Dragos Şube

Yalı Mahallesi, Mareşal Fevzi Çakmak Cd. No:60, 34844 Maltepe/İST

    Hızlı Teklif Al

    Mercedes Periyodik Bakım

    arabuluculuk hizmeti beşiktaş arabulucu online arabulucu