Mobil Araç Servisi

Servise Gitmeden Aracınızın Periyodik Bakımını Yapalım

Mobil araç servisi. AutoTeam Bosch Car yetkili servis olarak arıcınızın bakım ve onarımınızı sizin dilediğiniz lokasyon da gerçekleştiriyoruz.

Mobil oto servis bakım, onarım ve yol yardım araçlarımız ile araçlarınız ilk günkü performansına ulaşıyor. Her marka modelin orijinal yedek parçaları ile periyodik bakım ,ağır bakım, servis bakım ve onarım işlemleriniz sertifikalı personelimiz ile en doğru şekilde yapılmaktadır. İstediğiniz lokasyon da özel donanımlı araçlarımız ile bu mümkün. Mobil araç servis mobil oto servis hizmetini sizlerin ayağına getiriyoruz. 1-2 Saate tüm işlemleri yapılıp tarafınıza teslim ediliyoruz. Tüm araç, araba  marka ve modellerinde motor yağı ve filtre değişimlerinden fren balata ve disk değişimlerine, akü ve buji ve bir çok farklı yedek parça değişimlerine kadar  tüm işlemleri sizlere hizmet veriyor ve sağlıyoruz. AUTOTEAM BOSCH CAR TSE GÜVENCESİYLE MOBİL ARAÇ SERVİS’TE 20 YILLIK TECRÜBESİ İLE HİZMETİNİZDE.

Mobil Araç Servisi Arıza Onarım

Mobil periyodik bakım hizmeti yanı sıra aynı zamanda yol yardım ve mobil arıza onarım hizmeti vermekteyiz. Yolda kalmış arıza yapmış araçlarınıza hızlı müdahale ederek araç başında doğru arıza tespiti ile hızlı onarıp sizlere teslim ediyoruz. Firmamız Bosch Car yetkili servisi olarak tüm marka ve model araçların onarımı konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Orijinal yedek parça ve yetkili servis standartlarında onarım. 

SANTRALDE DAKİKALARCA BEKLEMEYİN. TIKLA ARA : +90 (216) 420 22 82

20 Yıllık tecrübe, sertifikalı personel ile ister servisimizde ister randevu ile belirlediğiniz saatte istediğiniz lokasyon da bakım, servis, yol yardım ve arıza onarımını. Orijinal garantili yedek parça kullanılarak aracınızın garantisini bozmadan onarım ve bakımlarını yapıyoruz .Mobil Araç Servis güler yüzlü hizmet anlayışımız çözüm odaklı çalışma prensibiyle 20 yıllık tecrübemiz ile hizmetinizdedir.

HER MARKA MODEL ARACA BAKIM VE ONARIM HİZMETİ
  • 7/24 Mobil oto servis
  • 20 Yıllık tecrübe
  • Uygun fiyat
  • Garantili orijinal yedek parça
  • Garantili işçilik
  • Hizmet öncesi ve sonrası destek
Mobil Araç Servisi
arabuluculuk hizmeti beşiktaş arabulucu online arabulucu