Motor Servisi

Home / Motor Servisi

Motor Servisi

HİZMETLER

Dizel Servisi
Elektrikli ve Hybrid Araçlar 
Motor Arıza Teşhisi 
Yağ Değişimi ve Filtre Değişimi 

Dizel motor bakım onarım, yağ değişimi ve filtre değişimi, elektrikli ve hibrid araçların bakımı, motor arıza teşhisi AutoTeam Bosch Car Servis olarak motor servisi hizmetlerimizin ana başlıklarındandır.
Araç motorunuzun yüksek performansı ve uzun ömürlülüğü için bakım, onarım hizmetimiz için sizi oto servisimize bekliyoruz.

Dizel Motorlu araçlarında servis ve bakımları, benzinli araçlara göre çok daha deneyim gerektirmektedir. Bosch Test Cihazları yapılan doğru teşhis, uzman personeller ile motor aksamlarında yapılacak olan doğru onarımlar, orjinal veya Bosch parçalarla yenilemeler sonrasında aracınızda maksimum performans, az yakıt tüketimi sağlayabilirsiniz.

Daha Fazla..


Dizel Servisi


Otomotiv üreticilerinin günden güne artırdığı elektrikli ve hibrid araçların bakım ve onarım deneyim ve yetkinlik gerektirmektedir. Bosch Car Service olarak eğitimleri personellerimiz ile dizel motor bakım ve onarımı konusunda sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız.

Daha Fazla..


Elektrikli ve Hybrid Araçlar


Araçların en önemli parçalarından olan motorlarda ortaya çıkan ve çıkması muhtemelen sorunların üstün teknolojili test cihazları ve eğitimli personellerimiz tarafından tespit edilmektedir. Motor değişimi gibi yüksek maliyetli işlemler öncesinde sizi de oto servisimize bekliyoruz.

Daha Fazla..


Motor Arıza Teşhisi


Doğru yağ ve filtre kullanımı, doğru zamanlarda yağ ve filtre değişimi ile aracınızda maksimum performans sağlayın. AuteoTeam yağ ve filtre değişim planlaması ile aracınızın ömrünü uzatın.

Daha Fazla..


Yağ Değişimi ve Filtre Değişimi