Akü Değişimi

Akü Değişimi

Akü Değişimi

Akü değişimi. Araçların elektrik sistemlerinin kalbi olan akülerin aralıklı olarak kontrol edilmesi gerekir. Akü servisimizde akünüzün kontrol edilmesi, gerekli olduğu durumda kaliteli Bosch marka aküler ile değiştirilmesi için servisimize bekliyoruz.

Aküler için araçların elektrik sistemlerinin kalbi denilebilir. 12 Voltluk araç aküleri otomobilin günlük olarak çalışması için gereken güç de dahil olmak üzere tüm elektrik sistemlerine elektrik kaynağı sağlar.

Akü İhmale Gelmez

Aküler sınırlı ömürlere sahiptir. Düzenli olarak kontrol edilmesi 2-5 yıl aralığında da değiştirilmesini önermekteyiz. Akülerin değiştirilmemesi diğer sistemlerin arızasına sebep olabileceği için periyodik olarak kontrol edilmesi sürpriz maliyetlerden sizleri kurtaracaktır.

Akünüz hakkında bilgi sahibi olamayabilirsiniz. Ancak Autoteam Bosch Car Servisi’nde ücretsiz olarak akü kontrolü sırasında uzman teknisyenler tarafından bilgilendirme yapılır.

Akü Kontrol ve Değişim Servisi

Akü’ler özellikle ağır kış koşullarından önce bakıma ihtiyaç duyar. Ücretsiz Akü Kontrolü Autoteam Bosch Car Servis olarak sizinleyiz.

Sürücüler arıza çıkana dek akü’lerin durumunu kontrol etmez hatta aracı çalıştırmak için her türlü zorlamayı yaparlar. AutoTeam Oto Servisi aracınızın aküsünü aralık olarak kontrol edilmesi için sizi de müşterimiz olmaya davet ediyor. Kontrol sonrasında gerekli olması durumunda akü değişimi de yapabiliriz.

Yolda kalmak yerine aracınıza kaliteli bir Bosch aküsü taktırmanız çok daha az zamanınızı alacaktır.

Orijinal Bosch Akü Ürünleri

 • Bosch akü S4 (12 V, 60 Ah, 540 A)
 • Bosch akü S6 (12 V, 95 Ah, 850 A)
 • Bosch akü şarj cihazı C3 (6 V, 1,2 Ah – 14 Ah ve 12 V, 1,2 Ah – 120 Ah),
 • Tüm standart akü teknolojileri için uygundur (kurşun asit, AGM, ıslak ve jel)

Servisimizdeki Diğer Akü Markaları

 • Uygun Varta Akü Fiyatları
 • İnci Akü Fiyatları
 • Mutlu Akü

Autoteam Bosch Car Servise Gelin Kışı Rahat Geçirin

AutoTeam Bosch Car Servisi’nde hiçbir hizmet sıradan değildir. Ücretsiz akü kontrolü sayesinde yolculuğunuzu güven içinde geçirebilirsiniz. Akü değiştirilmesi durumunda orijinal Bosch aküleri kışa meydan okumanıza yardımcı olacaktır. Autoteam Bosch Car Servis’inde düzenli olarak akü kontrolü yaptırmanız, tekleyen marşları, alternatörlerin çalışmamasını engeller.

Kışı rahat geçirmek ve sorunsuz sürüş keyfi için siz de AutoTeam Bosch Car servisinin uzmanlığı ve deneyimine güvenin, yolda kalmayın.

Marş Yardımı için Göz Ardı Edilmeyecek Hususlar

Autoteam Bosch Car Servis Akü Yardım Destek Birimleri yolda kalmanız durumunda her zaman hizmetinizdedir.

Ancak bize ulaşamadığınız bazı durumlarda göz ardı edilmeyecek bazı hususları belirtmek isteriz.

 • Otomobilinizi başka bir araca bağlamadan önce her iki akünün gerilimi aynı olmalıdır (örneğin 12 V).
 • İki aracın kaportası arasında hiçbir temas olmamalıdır.
 • Tüm elektrikli ekipmanları kapattıktan sonra kırmızı aktarma kablosunu bitmiş akünün pozitif kutbuna, ardından da dolu akünün pozitif kutbuna bağlayın.
 • Daha sonra siyah kabloyu dolu akünün negatif kutbuna bağlayıp diğer ucunu, aküsü bitmiş aracın motor bölmesindeki metal bir yüzeye bağlayın.

Önemli: Şiddetli bir patlama riski olacağından kesinlikle bitmiş akünün negatif kutbuna bağlamayın. Ancak bundan sonra aracı çalıştırmayı denemeniz gerekir. Daha da önemlisi akü değişimi yapmadan önce uzmanlardan destek alınız.

Akü değişimi için randevu alınız: +90 (216) 420 22 82

fly screen materials Plisse Fly Screen Systems plise perde plise sineklik