Cam Tamiri ve Değişimi

Cam Tamiri ve Değişimi

Cam Tamiri ve Değişimi

Cam tamiri ve değişimi. Araç camlarında meydana gelen çatlaklar ve hasarlarda Bosch marka yedek parçalar ve keçeler ile profesyonelce müdahale ediyoruz. Cam değişimine ihtiyaç duyulduğunda ise üretici tavsiyelerini de gözeterek %100 sızdırmazlık garanti vererek araç camlarını değişimi de yapabiliyoruz.

Canınızı Sıkmayın, Camınızı Tamir Edelim veya Değiştirelim

Tüm sürücülerin bildiği üzere yollarda fırlayan taş parçalarını neden olduğu cam hasarlarının onarımı tam kapsamlı kasko sigorta poliçelerinde ücretsizdir.
Bazen minik bir çatlağın yol açtığı hasarlar bakıma alınmadığında çok masraflı olabiliyor ve hatta çoğu zaman camın değişimine neden olmaktadır.

Klasik arabalar dahil olmak üzere her marka ve her model için cam değişim ve can tamiri hizmeti sunuyoruz. İstanbul Anadolu Yakası’nda Ümraniye’deki cam servisimizde sunulan hizmet sonrasında %100 sızdırmazlık garantisi veriyoruz, bu garanti için orijinal ve kaliteli yedek parçalar kullanıyoruz.

AutoTeam Bosch Car servis ağında cam bakım, onarım yapıldığı gibi aynı zamanda cam değişimleri için özel sentetik reçineler kullanılmaktadır.

Uygun fiyat garantisi ile AutoTeam Bosch Car Servisi oto camlarının tamiri, uygun fiyatlı ön cam ve arka cam değişimini profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Aracınızın camını taktırırken ne keseniz ne de canınız yansın

fly screen materials Plisse Fly Screen Systems plise perde plise sineklik