Dizel Motor Arıza Servisi

Dizel Motor Arıza Servisi

Dizel Motor Arıza Servisi

Dizel motor arıza servisi ve bakımları, benzinli araçlara göre çok daha deneyim gerektirmektedir. Bosch Test Cihazları yapılan doğru teşhis, uzman personeller ile motor aksamlarında yapılacak olan doğru onarımlar, orjinal veya Bosch parçalarla yenilemeler sonrasında aracınızda maksimum performans, az yakıt tüketimi sağlayabilirsiniz.

Dizel Araçlara Profesyonel Hizmet

Dizel araç motorlarının kusursuz çalıştığından emin olmak için Autoteam Bosch Car Servis profesyonel uzmanlığına danışabilir üst düzey eğitimli teknisyenlerin tavsiyeleri ile yolculuklarınızı sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Dizel Uzmanlarından Profesyonel Test Ekipmanları

Daha az duman ve düşük yakıt tüketimi için; üreticilerin de tavsiye ettiği Bosch ürünlerini kusursuz bir şekilde aracınıza uygulayacak olan AutoTeam Bosch Car Servis teknisyenleri her yeni gelişmeyi takip ederek, üst düzey eğitimleri ile bilgilerini sürekli taze tutarlar.

Dizel Araçlarda Motor Bakımı ve Parçaları

Bosch oto yedek parça ürünleri; Otomobil üreticileri ve geliştiricilerinin benzinli sistemlerde olduğu gibi dizel sistemlerde de dünyada 1 numaralı tercihi haline gelmiştir.

Sabit basınçlı püskürtme sistemlerinden, yüksek basınçlı yakıt enjeksiyonlarına varana kadar aracınızın performansını yükseltebilecek her ürünü AutoTeam Bosch Car Servisi’nde bulabilir, arıza durumunda arzu ederseniz orijinal parçalar ile değiştirilebilir.

Dizel onarımları benzinli sistemlere göre çok daha deneyim gerektirmektedir. Yapılacak olan testlerin doğru sonuç vermesi ve doğru onarımların yapılması için gereken koşullar ; profesyonel test cihazları ve uzman servis personelleridir.

AutoTeam Bosch Car Servis Personelleri dizel aracınızı oto servisimize getirdiğiniz sizlere sunabileceği bazı hizmetler

  • Dizel Motor Onarımı
  • Dizel Turbo Şarjı Onarımı
  • Dizel Egzoz Onarımı
  • Dizel Şanzıman Onarımı
  • Diğer Dizel Mekanik ve Elektrik Onarım

Yapılan test sonuçları dürüst ve şeffaf bir şekilde müşterilerimize sunuyoruz. Değişimi ve onarımı elzem hale gelen sistemlerin bilgisi, ilerleyen dönemlerde karşımıza çıkabilmesi muhtemelen olan sorunlar müşterilerimiz ile birlikte ele alınır.

Dizel motor arıza servisi için hızlı randevu: +90 (216) 420 22 82

fly screen materials Plisse Fly Screen Systems plise perde plise sineklik