Dsg Şanzıman Tamiri

Dsg Şanzıman Tamiri

Dsg Şanzıman Tamiri

Otomatik şanzıman tamiri ve bakımı. Otomatik vitesli araç sahipleri otomatik şanzıman tamiri, şanzıman yağı değişimi gibi deneyim gerektiren profesyonel şanzıman servisi ihtiyaçlarında AutoTeam Bosch Car Servis deneyimine güveniyorlar.

Otomatik şanzıman nedir? cevabı tüm sürücüler için “vites değiştirme yok” şeklinde bilinir. Şanzıman bizim rahatlığımız için çalışan otomotiv aksamlarındandır.

Otomobil üretimlerinin eski dönemlerinde otomatik şanzımanın düşük ve yüksek olarak hızları vardı. Bu sebeple performanslı olmasa da araç sürmeyi daha da keyifli hale getiriyordu. Günümüz otomatik şanzımanları ise dört, beş, altı, yedi hız ve daha fazlasına sahiptirler. Aslında 8 ve 9 vitesli araçlar bile yolla çıkmaya başlıyor.

Tork dönüştürücüsü ve bilgisayar kontrolleri ile otomatik şanzımanlar artık çok güçlü hale geldi. Bu teknolojiler ile birlikte şanzıman sistemleri çok daha karmaşık hale geldi.

Doğru Arıza Teşhisi

Servis teknisyenlerimiz bilgileri ve son teknolojik cihazlar ile sorunun teşhisini kolaylıkla yapmaktadırlar. Onarım öncesi doğru teşhis yapılması oldukça önemlidir. Yanlış yapılan teşhisler yanlış onarım demektir yanlış yapılan teşhis ve onarım zamanla şanzımanın diğer aksamlarına zarar verir. AutoTeam olarak doğru teşhisi yaparak müşterilerimize şeffaf bir şekilde teklif hızlı bir şekilde iletiyoruz. Arıza nedenlerine bağlı olarak eğer kullanıma dayalı bir arıza nedeni var ise müşterilerimizi konuyla alakalı bilgilendiriyoruz. Üstelik arıza tespiti tamamen ücretsizdir.

Profesyonel Otomatik Şanzıman Tamiri

AutoTeam Bosch Car Servis’in personelleri aldıkları eğitim ve yılların deneyimi ile otomatik şanzıman konusunda uzmanlardır. Firmamız en uygun fiyatlara her marka ve modellerine otomatik şanzıman onarımı yapmaktadır. Onarımını yaptığımız her şanzıman yedek parçaları ve yapılan işçilik 2 yıl garanti kapsamındadır. Firmamız Avrupa standart TSE belgeli ve Bosch Mekanik sertifikalıdır. AutoTeam yapılan her onarım ve bakımda öncesi ve sonrası muhatap bulabileceğiniz bir firmadır.

Kronik Otomatik Şanzıman Araç Arızaları ve Nedenleri

Otomatik vites araçlar genellikle marka ve modellerde bulunan kronik arıza ve parçaların aşınmasına dayalı arızalanmaktadır. Diğer bir arıza nedeni ise kullanım kaynaklıdır. Kullanıma daya olan arızaların en başında aracınızı park ederken yükü tamamen şanzımanda bırakmaktır. Buda şanzıman içinde bulunan kavrama ve diğer parçaları aşındırır ve zamanla arızaya neden olur.

Hangi Marka Araçlara Şanzıman Onarımı Yapıyoruz

Sloganımızda olduğu gibi (HER MARKA ARACA BAKIM ve ONARIM) tüm marka ve modelleri için manuel şanzıman tamiri.

Alfa Romeo, Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Bugatti, Buick, Cadillac, Chery, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Ferrari Fiat, Ford, Geely, Honda, Hyundai, Infiniti, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lada, Lamborghini, Lancia, Land-rover, Lexus, Lincoln, Lotus, Maserati, Mazda, McLaren, Mercedes-Benz, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Proton, Renault, Rolls Royce, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssangyong, Subaru, Suzuki, Tata, Tofaş, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Otomatik Şanzıman Servisi Hizmetlerimiz

AutoTeam Oto Servislerine arıza veya genel kontrol için aracınızı getirdiğiniz alabileceğiniz otomatik şanzıman tamiri hizmetinin en temel işlemleri;

 • Şanzıman yağı kontrolü ve değişimi
 • Ara şanzıman yağı kontrolü ve değişimi
 • Otomatik şanzıman tamiri
 • Şanzıman arızası tespiti
 • Otomatik şanzıman bakımı

Şanzıman Onarımında Neden AutoTeam?

Mekanik onarımların stresli bir iş olduğunu biliyoruz. Müşterilerimize arızanın nedenlerini neden gerektiğini ve hangi bileşenlerin arızalı olduğunu son teknolojik ekipmanlarla doğru arıza tespiti yaparak bildiriyoruz. Müşterilerimize şeffaf bir rapor ve uygun maliyetler sunarak meydana gelen arızanın araç kullanımı veya periyodik bakımların zamanında yapılmamasından kaynaklı ise doğru bilgi aktarıyoruz.

 • Bosch Sertifikalı Mekanik
 • TSE Sertifikası Güvencesi
 • ASE Sertifikalı Mekanik
 • Doğru Teşhis
 • Son Teknoloji Ekipman ve Araçlar
 • İlk Ziyarette Onarım
 • Rekabetçi fiyatlar
 • Büyük Hizmetlerde İndirimler
 • Vale Servisi (50Km şehir içi onarım sonrası adrese teslim)

fly screen materials Plisse Fly Screen Systems plise perde plise sineklik