Elektrikli Araç Servisi

Elektrikli Araç Servisi

Elektrikli Araç Servisi

Otomotiv üreticilerinin günden güne artırdığı elektrikli motor ve hybrid araçların bakım ve onarım deneyim ve yetkinlik gerektirmektedir. Bosch Car Service olarak eğitimleri personellerimiz ile dizel motor bakım ve onarımı konusunda sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız.

Elektrik ve Hybrid Araçlar İçin Uzman Servis

Üretildiği günden bugüne ikiz tahrik sistemli araçların tedarikçisi olan Bosch; üreticilerin Elektrikli ve Hybrid araçlarının gelişimine katkı sağlamaktadır. Bu nedenledir ki AutoTeam Bosch Car Service servis personelleri ikiz tahrikli sistemlerin bakım ve onarımında uzmandırlar.

Hybrid araçların ve elektrik araçların kullanımının günden güne artması nedeni ile sürücüler için araçlarını emanet ettikleri oto servisin uzmanlığı çok daha önemli gelmiştir.
  • Arıza tespit teknolojisi
  • Tahrik sistem uzmanlığı
  • Dayanıklı orijinal parçalar

Elektrik Araç Servisi Uzmanlık Gerektirir

Hybrid araçlar; yüksek akım ve gerilimlerle çalışan tahrik sistemleridir. İkiz tahrik sistemlerinin bakım ve onarımı ayrı bir uzmanlık gerektirmektedir. AutoTeam Bosch Car servisinde deneyimli ve üst düzey eğitimli teknisyenler sadece araç Elektrikli ve Hybrid kullanıcılarının güvenliğini değil tüm yolcuların da güvenliği düşünerek bakım ve onarım yapmaktadır.

Hybrid otomobillerin birçok aksamı klasik araçlarla aynı olsa da güç aktarma onarımları tamamen farklıdır. Bazı sistemlerde diğer araçlarda olmayan çok daha hassas ekipmanlar ve parçalar bulunmaktadır.

Garantisi Bosch Kalitesi

AutoTeam Bosch Car Servisinde kullanılan tüm ürünler kalitesi dünyaca bilinen orijinal Bosch ürünleridir. Elektrikli ve Hibrid araçlarının bakım ve onarımları üstün kaliteli ve düşük maliyetle yapılmaktadır.

Daha Temiz Bir Gelecek

Autoteam Bosch Car Servisi; yakıt tasarrufu sunan ve çevresel faktörler ve daha temiz bir gelecek için tercih edilen elektrikli ve Hybrid araçlarının tek bir parçasından komple sisteme varana kadar her tahrik sistemin ayrıntılarını bilir.

Çünkü aracınızın yollarda sorunsuz gidebilmesi uzmanlık gerektirmektedir. Elektrikli araç servisi için +90 (216) 420 22 82 hızlı randevu alın.

fly screen materials Plisse Fly Screen Systems plise perde plise sineklik