Elektronik Arıza Teşhisi

Elektronik Arıza Teşhisi

Elektronik Arıza Teşhisi

Elektronik arıza teşhisi. Araç elektronik sistemlerde ortaya çıkan sorunların bazıları uyarı lambaları ile anlaşılsa bile sorunların esas kaynağının ve etki ettiği diğer sistemlerin tespiti için servisimizde elektronik sistem arıza teşhis hizmetimize bekliyoruz

Aracınızın elektronik sistemlerdeki arızaları genelde uyarı lambasının yanması ile mümkün olsa da arızanın neden kaynakladığı ve ne yapılması gerektiğinin anlaşılması için profesyonel bir oto serviste kontrol edilmesi gerekmektedir.

AutoTeam Bosch Car Servis’e aracınızı getirdiğinizde veya periyodik bakım kontrollerinde deneyimli personellerimiz ve test cihazlarımız ile sorun en doğru şekilde tespit edilecektir. Sorunun neden kaynakladığını ve sorunun etkilediği diğer sistemlerde bu incelemeler sonrasında ortaya çıkarılacaktır.

Test sonuçları şeffaf bir şekilde sizlere sunulacak, çözüm yolları, bakım onarım işlemleri size rapor olarak sunulacaktır.

  • Test cihazları ile elektronik sistemleri arıza teşhisi
  • Eğitimli ve deneyimli servis personellerin kontrolü
  • Profesyonel bakım ve onarım hizmeti

Uzmanlığımız Güvenliğiniz İçindir

AutoTeam Bosch Car Servisi’nde; Elektrikli ekipman değişimi, akü yönetimi, sürücü yardım sistemleri, araç elektronik sistemleri, sigorta ve arızalı ampullerin değişimine varana kadar bir çok konudaki uzmanlığımız güvenli sürüş yaşayabilmeniz için hizmet vermeye devam etmektedir.

Uygun Maliyet

Aracınızın çalışmasını sağlayan tüm elektronik Sistemler kritik bileşenler içermektedir. AutoTeam Bosch Car Servisi’nde yetkin ve profesyonel teknisyenler sayesinde karmaşık elektronik sitemlerin bakım ve onarımı kısa sürede ve uygun maliyetle çözüme kavuşmaktadır.

Elektronik arıza teşhisi için hızlı randevu: +90 (216) 420 22 82

fly screen materials Plisse Fly Screen Systems plise perde plise sineklik