Genel Muayene ve Emisyon Testi

Genel Muayene ve Emisyon Testi

Genel Muayene ve Emisyon Testi

Genel Muayene öncesinde aracınızın kontrol edilmesi ve sorun tespitini yapabildiğimiz gibi sadece Egzoz Emisyon Testi yaptırabilir, egzoz emisyon pulunuzu muayene öncesinde hazır edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Profesyonel Egzoz Emisyon Ölçümü Testi

Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü her otomobil için yönetmeliklerce zorunluktur. Her iki yılda bir yenilenen Genel Muayane öncesinde Egzoz Emisyon Testi yapılması gerekmektedir. Egzoz ölçümleri sonrasında uygun araçlara egzoz emisyon pulu verilmektedir.

AutoTeam Bosch Car Servis, teknolojik cihazlar ile Egzoz Emisyon Testi yapmakta ve Egzoz Emisyon Pulu vermekle yetkilidir.

Güvenin tek adresi AutoTeam Bosch Car Servis’e ulaşın, genel muayene öncesi de egzoz emisyon testi ve pulu almak randevu için geç kalmayın.

Çevresel Faktörler

AutoTeam Bosch Car Servisi’nde sertifikalı ve konusunda uzman profesyonel teknisyenlerimiz sayesinde önce Genel Muayene ve Emisyon Testleri yapılır ki; bu çevresel faktörler için önemlidir.

AutoTeam Bosch Car Servis; aracınızın muayene pulunu hızlı ve sorunsuz alabilmeniz için çalışmaktadır.

Genel Muayene ve Emisyon Sorunsuz Bakım

Egzoz Emisyon Testi sonrasında alacağınız Egzoz Emisyon Pulu sizi bu konudaki sorumluluktan kurtacaktır. Bunun sonrasında eğer dilerseniz genel muayane öncesi, muayane sırasında karşınıza çıkabilecek, can sıkıcı ve zaman kaybettirecek sorunların tespitini yapar ve gerekli müdahaleyi yaparız.

Profesyonel AutoTeam Servis Personelleri ile araçlarınızın muayene istasyonlarından sorunsuz geçmesini sağlar.

Maliyeti Uygun Bakım

Aracınızın trafiğe uygunluğu hakkında müşteri bilgilendirmesi, uygun maliyetli oluşu ve her 2 yılda bir gerçekleşen Araç Muayene ve Emisyon için Bosch Car Servis teknolojik donanımları ile hizmet vermeye devam ediyor.

fly screen materials Plisse Fly Screen Systems plise perde plise sineklik