Lastik Servisi

Lastik Servisi

Lastik Servisi

Lastik servisi. AutoTeam Bosch Car Service, hava koşulları ne olursa olsun güvenli sürüş sağlamak için lastik değişiminden balans ayarına, jantların temizliğinden depolamaya kadar size eksiksiz bir lastik servisi sunar.

  • Balans ayarı, temizlik, depolama ve tekerlek değişimi
  • Şişirme basıncı servisi
  • Lider üreticilerden üstün kalitede lastikler

Kusursuz Her Yönden Servis

AutoTeam Bosch Car Service, otomobiliniz için eksiksiz bir lastik servis hizmeti sunar. Hangi markanın alınacağı, montaj ve kış ve yaz lastikleri arasında değişim hakkında tavsiyelerde bulunabilir, dilerseniz uzman depolama hizmeti sunabiliriz. Profesyonel servis ve onarıma ek olarak uzmanlarımız şişirme basıncını ve lastik dişini de kontrol edecektir. Talep edilmesi halinde tek taraflı veya dengesiz lastik aşınmasını önlemek için yeni lastikleri takmadan önce tekerlek ayarını kontrol etmekten ve gereken ayarlamaları yapmaktan memnuniyet duyarız.

Lastik Dişlerine Dikkat Edin!

Kanunlar gereği yaz lastiklerinde minimum 1,6 mm diş derinliği olması gerekir. Bununla birlikte biz, diş 3 mm’ye veya kış lastiklerinde 4 mm’ye azaldığında değişim tavsiye ederiz.

“4 x 4 x 4” kuralı da iyi bir rehberdir. Başka bir deyişle: Sadece en az 4 milimetre diş derinliği olan, 4 tekerleğin tümünde aynı dişi olan ve 4 yaşından eski olmayan lastiklerle sürüş yapın.

Uzman Tavsiyemiz

Otomobil lastiği kauçuğu, otomobil kullanılmasa bile yıpranır. Bu yüzden diş az aşınmış olsa bile en az her 10 yılda bir lastikleri değiştirmeniz gerekir. Bir lastiğin gerçek yaşı, üzerine damgalı dört haneli DOT numarasından görülebilir: Son iki hane üretim yılını ve ilk iki hane, üretim haftasını gösterir. Örneğin: “2600”, 2000 yılının 26. haftasını ifade eder.

Daha fazla bilgi ve fiyat talepleriniz için bizlere iletişim formları, iletişim numaraları veya whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

fly screen materials Plisse Fly Screen Systems plise perde plise sineklik