Manuel Şanzıman Tamiri

Manuel Şanzıman Tamiri

Manuel Şanzıman Tamiri

Manuel şanzıman tamiri; Manuel şanzımanlar, arabalarının performansını kontrol etmeyi seven kişiler tarafından tercih edilir, ancak şanzımanın bileşenleri aşınmaya başladığında, tüm performans avantajlarını kaybedersiniz ve ilerleyen hasar, kısa süre içinde arabanızı kullanılamaz hale getirecektir. Aracınızı viteste tutmada sorun yaşıyorsanız veya ses çıkarıyorsa veya belirli viteslerde düşük performans gösteriyorsa, şanzıman da daha fazla hasar oluşmaması doğru teşhis ile onarımını doğru alanında sertifikalı uzmanlara yaptırmalısınız. Firmamız AutoTeam Bosch Car olarak onarım öncesi ve onarım sonrası gerekli desteği arızanın kaynağını ve kullanımdan kaynaklı ise hatalı kullanıma karşı bilgilendiriyor ve destek veriyoruz. 

Doğru Arıza Tespiti (Manuel Şanzıman Tamiri)

Doğru bir arıza tespitinin yapılabilmesi için sizleri mutlaka servislerimize bekliyoruz. Mekanik ve mekatronik arızaların telefonda tarif edilerek arıza tespitinin yapılabileceğini doğru bulmuyoruz. AutoTeam servis ağlarında son teknolojiye sahip arıza tespit cihazlarıyla ve alanında uzman sertifikalı personelimizle doğru arıza tespiti yapıyoruz. Sizleri sürpriz maliyetlerden ve yanlış tespitten yanlış onarımın tetikleyeceği arızalardan kurtarıyoruz.

Parça ve İşçilik Garantisi

AutoTeam Bosch Car Tarafından onarılan her marka model araç için orijinal yedek parça ve işçilik garantisi verilmektedir. Firmamız Bosch Car yetkili servisi olarak tüm marka ve modellerin orijinal yedek parçalarını onarımda kullanmaktadır. Bosch markası dışında farklı markalara sahip olan yedek parçaları AutoTeam yedek parça ağından daha uygun fiyatlara tedarik ederek daha uygun maliyetlere manuel şanzıman tamiri ve diğer onarımlarınızı yapmaktadır.

Hangi Marka Araçlara Şanzıman Onarımı Yapıyoruz

Sloganımızda olduğu gibi ( HER MARKA ARACA BAKIM ve ONARIM) tüm marka ve modelleri için manuel şanzıman tamiri.

Alfa Romeo, Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Bugatti, Buick, Cadillac, Chery, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Ferrari Fiat, Ford, Geely, Honda, Hyundai, Infiniti, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lada, Lamborghini, Lancia, Land-rover, Lexus, Lincoln, Lotus, Maserati, Mazda, McLaren, Mercedes-Benz, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Proton, Renault, Rolls Royce, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssangyong, Subaru, Suzuki, Tata, Tofaş, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Şanzıman Onarımında Neden AutoTeam?

AutoTeam Avrupa standartlarında bir araç onarım ve bakım servisidir. Firmamızın en büyük ilkelerinden biri müşterilerimizin her zaman karşılarında bir muhatap bulabilmesidir.  Mekanik onarımların stresli bir iş olduğunu biliyoruz. Müşterilerimize arızanın nedenlerini neden gerektiğini ve hangi bileşenlerin arızalı olduğunu son teknolojik ekipmanlarla doğru arıza tespiti yaparak bildiriyoruz. Müşterilerimize şeffaf bir rapor ve uygun maliyetler sunarak meydana gelen arızanın araç kullanımı veya periyodik bakımların zamanında yapılmamasından kaynaklı ise doğru bilgi aktarıyoruz.

  • Bosch Sertifikalı Mekanik
  • TSE Sertifikası Güvencesi
  • ASE Sertifikalı Mekanik
  • Doğru Teşhis
  • Son Teknoloji Ekipman ve Araçlar
  • İlk Ziyarette Onarım
  • Rekabetçi fiyatlar
  • Büyük Hizmetlerde İndirimler
  • Vale Servisi (Adresinizden teslim alıp onarım sonrası adresinize teslim)

fly screen materials Plisse Fly Screen Systems plise perde plise sineklik