Ön Takım Tamiri

Ön Takım Tamiri

Ön Takım Tamiri

Ön takım tamiri ve bakımı; Bozuk yollar ve kötü araç kullanımı nedeni ile hasara uğrayan, ömrü kısalan bazı parçaların ve araç ön takım aksamların aralıklı olarak kontrol edilmesi sürüş güvenliği ve yüksek arıza maliyetlerinden korunmak için çok önemlidir. Oto servisimizde araç ön takımları teknolojik testler ve eğitimli personellerimiz ile kontrol edilmektedir. 

Uzman Gözetiminde Mekanik Sistem Onarımları

Aracınızın mekanik sistemlerinde meydana gelen arızların önce teşhisi ardından da onarımı için AutoTeam Bosch Car Servisi uzman teknisyenlerine güvenebilirsiniz. Her marka modelin ön takım tamiri ve bakımını firmamız orijinal parçalar kullanarak yapmaktadır.

  • Standart orijinal parçalar
  • Son teknolojik cihazlarla doğru teşhis
  • Teknik deneyimli personeller
  • Garantili işçilik ve orijinal parça

Ön Takım Tamir ve Bakım

Araçların ömürlü parçalarından olan lastikleri ömürleri farklı sebeplerden ötürü kısalır. Lastik aşınmaları, balans ayarları sürüş güvenliği için, fren mesafesi için aralık olarak kontrol edilmeli ve bakımı yapılmalıdır.

Bozuk yollar ve kötü kullanım nedeni ile akslarında ömürleri normalden daha kısa hale gelmektedir. Akslarda ortaya çıkabilecek sorunlar ses olarak zaman zaman uyarı vermiş olsa da bu aksamlarının onarımı, değişimi ciddi profesyonellik ister.

Amortisörlerin iç yapılarında bulunan keçe ve subapların zamanla işlevsiz hale gelmesi, aracın yola tutulmasına, fren mesafesinin uzamasına, virajlarda savrulmaya ve direksiyon titremesi gibi tehlike oluşturacak sorunlara sebep olmaktadır.

Rot, rot başı, fren sistemleri, motor ve şanzıman bağlantı takozları, traves, motor bağlantı aksamları, egzoz aksamları gibi aracın ön takımları arasında gösterebileceğimiz bazı parçalar sürüş deneyimi ve yolların yapısına göre zaman zaman sorunlar ortaya çıkarmaktadır.

AutoTeam Bosch Car Servis bazılarının büyük masraf getiren bu gibi ön takım parçalarının aralık olarak kontrol edilmesini önermektedir.

Mekanik Sistem Uzmanlık İster

Karmaşık gibi görünen ve bir bütün olarak araçlardaki en önemli mekanik bileşen egzoz sistemidir. AutoTeam Bosch Car servisin Sertifikalı ve özel eğitimli teknisyenlerinin veri erişimleri sayesinde içinden çıkılamaz sorun ve problemler kısa zaman dilimi içinde hassas bir dengede çözüme kavuşturulur.

Uzun Yıllar Deneyim

Uzun yıllar; deneyim ve tecrübe sayesinde AutoTeam Bosch Car Servis; uzman teknisyenleri; amortisörler, şanzıman, dişli kayışı, egzoz, frenler ve benzeri birçok mekanik sistemin onarımını hassasiyet, dikkat ve titizlikle gerçekleştirirler. Araçlardan kaynaklanan kazalar doğru analiz ve onarım ile asgariye indirilebilir.

Çünkü tüm mekanik sistemler uzmanlık isterler. Ön takım tamiri için hızlı randevu alarak %15 parça ve işçilik indiriminden yararlanın!

fly screen materials Plisse Fly Screen Systems plise perde plise sineklik