Oto Klima Servisi

Oto Klima Servisi

Oto Klima Servisi

Oto klima servisi, bakım ve onarım. Yaz ve kış aylarında araç konforu için fazlaca gereksinim duyduğumu ve yeni model araçlarda artık neredeyse standart ekipman olarak sunulan klima sistemlerinin profesyonel ekipmanlarla kontrol edilmesi, filtre değişimleri, kompresör yağ değişimleri gibi hizmetlerimizden yararlanmanız için sizi servisimize bekliyoruz.

Uzmanlık Gerektiren Oto Klima Servisi

İşi şansa bırakmayın. Kışın ayazda, yazın sıcakta kalmamak için oto ısıtma sistemleri ve oto klima bakım ve onarımları için aracınızı Autoteam Bosch Car Servis’e getirin.

Servisimizde alabileceğiniz bazı hizmetler;

  • Sistem tahliyesi
  • Kompresör yağının doldurulması
  • Kaçak testi
  • Kabin filtresi değişimi
  • Basınç ve İşlev Testi
  • Klima Gazı Kontrol ve Dolumu

Isıtma ve Klima Sistemi Uzmanlık Gerektirir

Aracınızın içinde temiz bir havaya sahip olabilmek artık lüks değil. AutoTeam Bosch Car Servisi’ne getirdiğiniz aracınızın bakımı yapılırken; soğutma suyu kaybına, yardımcı ısıtıcının kontrolüne, bakteri ve mikrop oluşumunu engelleyen profesyonel oto klima bakım hizmete titizlikle dikkat edilir.

Son Teknoloji Bosch Klima Servis Ekipmanı

Üstün hizmet kalitesi ile AutoTeam Bosch Car Servis her marka araç ve model için her yıl en az 1 bir kez klima ve ısıtma sistemlerinin bakımını önermektedir. Senede bir gün ve belki de birkaç saat ayıracağınız bakım hizmetlerimiz sizi uzun süre sorunsuz yolculuk yapmanızı sağlayacak, bu sayede kışın ortasında sıcak, yazın serin bir havada seyahat edebileceksiniz.

Aracınızın içinde temiz ve mükemmel bir hava yaşamak için AutoTeam Bosch Car Servisi tercih edin. Neredeyse tüm modern araçlarda klima standart bir özellik haline geldiği için uzun süreli bir kullanım sağlamak için periyodik olarak kontrol edilmesi gerekmektedir. Bakteri ve mantar oluşumu ve kötü kokunun önüne geçmek için klima sisteminin temizlenmesi gerekmektedir. Her iki yılda bir de kurutucunun değiştirilmesi gerekir.

fly screen materials Plisse Fly Screen Systems plise perde plise sineklik