Start Stop Servisi

Start Stop Servisi

Start Stop Servisi

Start stop servisi. Start Stop sisteminde bir arıza olması durumunda aracın tüm sistemleri duraklayabilir, bu durumda uzman servis personellerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Start Stop sistemi basit bir yapıda çalışıyor olsa da arıza olması durumunda çok şeyi duraklatabilir. Bu şekilde bir durumla karşılaştığınızda AutoTeam Bosch Car Servisi’nin hizmetlerinden biri olan start stop sistemlerinin bakım ve onarımı hizmeti ile uzman teknisyenler tarafından kısa sürede çözüme ulaştırılır.

  • Sistematik sorun giderme
  • Orijinal yedek parça
  • Üstün ve kaliteli işçilik
  • Marş Motoru Arıza Teşhis ve Onarım
  • Start Stok Aküleri

Kusursuz Start – Kusursuz Stop

Start Stop sistem bileşenleri; marş motoru, alternatör ve sensörlerden oluşan karmaşık bir yapı gibi görünse de uzmanlık içeren bakıma ve ihtiyaç halinde onarıma gereksinim duyar.

Start Stop sistemleri geliştiricisi olan Bosch’ın bu sistemlerdeki bilgi – birikimini sürekli eğitimle oto servis noktası olan AutoTeam’in servis personellerine aktarmaktadır.

AutoTeam Bosch Car Servis uzmanlığı gereği tüm bu sistem bileşenlerinin ayrı ayrı tespitini yapabilir ve profesyonel ekip ve ekipmanlar sayesinde sizi çok daha uzun süre yolda tutarak aracınızın ömrünü uzatabilir.

fly screen materials Plisse Fly Screen Systems plise perde plise sineklik