Volkswagen

Home / Volkswagen

Uygun fiyatlı ve profesyonel
Volkswagen servis ve bakım hizmeti

MARKALAR

• Audi      Volkswagen      Mercedes Benz      Bmw      Opel      Ford      Volvo  Skoda      Seat     • Nissan     • Peugeot     • Citroen     • Toyota    

Hyundai     • Renault     • Fiat     • Chevrolet      Mazda 

Volkswagen Servis ve Bakım

“Halkın arabası” anlamına gelen Volkswagen; müşterilerine konforu, şıklığı ve zerafeti sunmaktadır.

VW, Beetle ile başlayan otomobil üretim yolculuğunda herkes için araba üretmeye başlamıştır. Jetta, Golf, Passat, Polo, Tiguan, Tuareg, T-Roc gibi modeller ile havalı araçları olan Volkwagen güvenilirdir ve profesyonel bir serviste bakımı yapılırsa bu güvenirliği ve sağlamlığı ömür boyu devam edebilir.

AutoTeam Volkswagen Özel Servisi olarak aracınızın periyodik bakımı, şanzıman bakımı, rutin yağ değişimlerine kadar her şeyi planlıyor, arıza onarım ve kontrol gibi tüm taleplerinize en uygun servis fiyatlarla hizmet sunuyoruz.

Volkswagen sahipleri şimdi AutoTeam Bosch Car Service Güvencesinde
Volkswagen için profesyonel oto bakım, servis ve onarım sağlıyoruz. Müşterilerimiz bilir ki; AutoTeam Volkswagen Özel Servisi “güvenli ve güvenilir yolculuklar için en kaliteli hizmeti ve onarımı sağlayan noktadır”.

Volkwagen’in hep gururla söylediği uzun ömür iddiasını gerçekten yaşamak isteyen araç sahipleri tamir zamanlarını aksatmamaları ve deneyimli servislerde bakım ve onarım hizmeti almalıdır.

Müşterilerimiz araçlarını Volkswagen Özel Servisine bakım ve onarım için her getirdiklerinde çevreye duyarlı bir karar verdiklerini bilirler. Sertifikalı uzman teknisyenlerimiz bakıma aldıkları her Volkswagen modeli için orjinal veya üretici onaylı parçaları kullanmaya özen gösterirler.

Hiçbir Sorun Küçük veya Büyük Değildir
AutoTeam Bosch Car Servis personelleri her araç için müşteri sorunlarını dinler, notlar alır ve bir Volkswagen servisinden beklenilenin çok daha ötesinde kısa zaman dilimi içinde sorunu hızla çözüme ulaştırırlar.

AutoTeam Volkswagen servisi için küçük veya büyük soru yoktur. Çözüm odaklı yaklaşım vardır.

Sertifikalı teknisyenlerimiz; ekonomik bakım ve servis maliyetleri, aracı değerinde tutma ve atık azaltma yoluyla tasarruf geleneğini korumak gibi birçok doğa dostu çözüme odaklanmışlardır. Bu da bizi diğer tüm Volkswagen servislerinden ayıran en temel özelliğimizdir.

Volkswagen Özel Servis
Ataşehir, Ümraniye, Çekmeköy, Dudullu, Sancaktepe, Samandıra bölgelerinde Volkswagen Özel Servisi olarak hizmet sunan AutoTeam Bosch Car Servisimizden aracınıza randevu almak için bugün bizimle iletişime geçin.

Volkswagen Onarımları

Motor Onarımı (Benzinli ve TDI Dizel)
Şanzıman Onarımı (Manuel ve Otomatik)
Fren Onarımı (ABS, disk frenler, balata )
Süspansiyon ve Direksiyon Onarımı
Elektrikli Sistemler Tamiri (Farlar ve Daha Fazlası)
Soğutma Sistemi Onarımı
Triger kayışı

Üretici Garantisi Bozulmadan Volkswagen Servis Hizmetleri

Periyodik Bakım Hizmetleri
Yağ Değişimleri (motor yağı, şanzıman, soğutucu, fren ve daha fazlası.)
Hasas Ayarlamalar
Akü Servisleri
Tekerlek Kontrolleri
Lastik Servisleri
Volkswagen Bakım Kampanyası