Volvo

Home / Volvo

Uygun fiyatlı ve profesyonel
Volvo servis ve bakım hizmeti

MARKALAR

• Audi     Volkswagen      Mercedes Benz      Bmw      Opel      Ford      Volvo      Skoda      Seat     • Nissan     • Peugeot     • Citroen     • Toyota    

Hyundai     • Renault     • Fiat     • Chevrolet      Mazda 

Volvo Servis ve Bakım

Volvo size güvenlik, konfor ve sürüş keyfi yaşatır. Volvo araçlarının bakım ve onarım zamanı geldiğinde Volvo sahipleri AutoTeam Volvo Özel Servisine gelirler.

Bilirler ki; 10 Yılı aşkın tecrübesi, deneyimi ve sertifikalı personelleri ile sektörüne lider kuruluş olan AutoTeam Bosch Car Servis; üretici tavsiyelerini en iyi uygulayan bakım onarım servisidir.

Her Mühendislik Dehası Bakıma İhtiyaç Duyar

Volvo, her ne kadar muhteşem mühendislik ürünü olsa da her araçta olduğu gibi Volvo’nuzun da bakım ve onarıma ihtiyacı vardır. AutoTeam Ümraniye Volvo Özel Servisi tam da bunun için bir telefon yakınlığındadır.

Periyodik bakım planlaması için AutoTeam Bosch Car Servisini arayabilirsiniz. Randevu alırken; aracınızın yaşı, sürüş sıklığınızı belirtirseniz biz de size en uygun Volvo bakım ve onarım tarihi verebiliriz.

AutoTeam Volvo Servisinde üretici garantisi bozulmadan, sertifikalı ve uzman personellerimizle Volvo araç bakım hizmeti gerçekleştirilir.

Volvo Özel Servis

Ataşehir, Ümraniye, Çekmeköy, Dudullu, Sancaktepe, Samandıra bölgelerinde Volvo Özel Servisi olarak hizmet sunan AutoTeam Bosch Car Servisimizden aracınıza randevu almak için bugün bizimle iletişime geçin.

Volvo Onarımları

Motor Onarımı (Benzinli ve dizel)
Hibrit Araç Onarımı
Hibrit Onarım
Şanzıman Onarımı (Manuel ve Otomatik)
Fren Onarımı (ABS, disk frenler, balata)
Süspansiyon ve Direksiyon Onarımı (önden çekişli, quattro)
Elektrikli Tamir (Farlar ve Daha Fazlası)
Soğutma Sistemi Onarımı
EGR Valfi Temizleme

Üretici Garantisi Bozulmadan Volvo Servis Hizmetleri

Periyodik Bakım Hizmetleri
Yağ Değişimleri (motor yağı, şanzıman, soğutucu, fren ve daha fazlası.)
Hasas Ayarlamalar
Akü Servisleri
Tekerlek Kontrolleri
Lastik Servisleri